Simulace olomouckých tramvají do hry MSTS

JAK ZÍSKAT TRAŤ

ZÍSKÁNÍ OLOMOUCKÉ TRAMVAJOVÉ TRATĚ I SE VŠEMI VOZIDLY DPMO DO HRY MSTS

TRAŤ JE URČENA PRO ZKUŠENÉ HRÁČE HRY MICROSOFT TRAIN SIMULATOR (nebo pro ty, co se nebojí učit :), KTEŘÍ MAJÍ HRU VYLEPŠENOU O MSTS BIN !!!

ČTĚTE, DŮLEŽITÉ!

Ke spuštění MSTS MHD OLOMOUC je třeba mít nainstalovaný vlakový simulátor - hra Microsoft Train Simulator (MSTS) se staženým vylepšením - tedy MSTS Bin - nejlépe poslední stabilní verzi 1.7.051922.

Bez nainstalované hry MSTS + MSTS Bin olomoucká trať nepůjde spustit!

Info o instalaci Binu a tratě je zde.

Minimální konfigurace pro základní verzi MSTS:
Windows 95, 98, 2000, ME, XP, Vista, WIN 7, procesor 266MHz, paměť 32MB RAM, grafická karta s 8MB RAM,1.5 GB volno na disku, 4x CDROM, 64MB RAM pro Win 2000 a XP.  

Jelikož je MSTS MHD OLOMOUC celkem náročná na výkon PC, doporučuji její objednání zvážit, pokud máte PC s malým výkonem, bude se vám trať nejspíše sekat...Optimální je 1GB RAM a vyšší - s omezením funguje ale i na 512 MB a 256 MB. Pro více informací můžete kontaktovat autora.

Trať používá GLOBAL (X-Track) kompatibilní s MSTS OSTRAVA, s Tratí 240, DVOUKOLEJKOU atd.

S tratí BP (od pana Šemory) GLOBAL MSTS Olomouc kompatibilní není!!!

MSTS OLOMOUC funguje správně pouze pod vlastním GLOBALEM, u ostatních GLOBALŮ může dojít ke špatnému zobrazování výšky silnic - což je u tramvajových tratí celkem zásadní problém - více info u autora tratě.

 

Hru Microsoft train simulator lze provozovat i na operačních systémech Windows Vista a Windows 7. Je ale třeba zachovat některá pravidla. Důležité je VŠE instalovat pod právy správce.

 
PRO MOŽNOST ZÍSKÁNÍ TRATĚ KLIKNĚTE NA NÁSLEDUJÍCÍ IKONU:
 

 

Jenda MSTS © 2010 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode