Simulace olomouckých tramvají do hry MSTS

INSTALACE TRATĚ

INSTALACE TRATĚ MSTS MHD OLOMOUC DO MSTS:

STAŽENÁ VERZE:

STÁHNOUT NÁVOD PRO TISK V PDF

 
  1. Nejdříve si do PC nainstalujte hru Microsoft train simulator.
  2. Pak si stáhněte MSTS Patch a MSTS Bin (poslední stabilní verzi 1.7.051922) a nainstalujte jej do hry, pokud Patch (=trainupdate) a MSTS Bin již máte správně nainstalovaný ve hře, nemusíte jej stahovat ani instalovat :)
INSTALACE MSTS Patch (=trainupdate) a MSTS BIN
VIDEONÁVOD INSTALACE MSTS BIN ZDE:   
  • Ze stránek Binu stáhněte oficiální MSTS Patch 1.4 (=trainupdate) a nainstalujte jej.
  • Dále si stáhněte MSTS Bin (poslední stabilní verzi 1.7.051922). Při instalaci zvolte „používám české prostředí“ (abyste měli vaše MSTS v češtině) a dále "průhledné panely" (chcete-li mít jízdní řád či traťový monitor průhledný – doporučuji).

 VIDEONÁVOD INSTALACE OLOMOUCKÉ TRATI ZDE:

  1. Otevřete si složku se hrou, kterou máte nainstalovanou na vašem PC. Většinou je cesta :\Program Files\Microsoft Games\Train Simulator. Zálohujte si vaši složku GLOBAL (= zkopírujte a někam uložte, MSTS Olomouc jej totiž přepíše!).
  2. Extrahujte (např. programem WinRar) na plochu PC stažené soubory. Vznikne složka MSTS OLOMOUC. Extrahuje se tak, že kliknete pravým myšítkem na soubor MSTS OLOMOUCpart1.rar a zvolíte "extrahovat zde".
  3. Zkontrolujte počet souborů: klikněte do nově extrahované složky MSTS OLOMOUC, a potom klikněte pravým tlačítkem myši na složku Train simulator a dejte "vlastnosti". Počet souborů a složek MUSÍ sedět s počtem v obrázku níže:

  4. Z rozbalené (=extrahované) složky MSTS OLOMOUC nakopírujte složku Train simulator a vložte do vašeho PC do složky Microsoft games. Dejte „přepsat vše“ nebo sloučit či nahradit (dle vašeho Windows). Po té máte MSTS MHD OLOMOUC i se všemi vozidly nainstalované ve hře.  V nastavení MSTS vypněte stíny! – více info v souboru READ ME MSTS MHD OLOMOUC.pdf.

 

Tento postup je 100% funkční, pokud se vám po nahrání objeví nějaký error, znamená to, že jste MSTS Bin nainstalovali chybně. Řiďte se pak pokyny co jsou na stránkách Binu!

 

U PC s operačním systémem Vista nebo Windows 7 je třeba VŠE vždy instalovat pod právy správce. Jinak se může stát, že nebude instalace úplná a hra se nebude chovat korektně.

Program hlásič zastávek je třeba pouštět také jako správce (kliknout pravým a nastavit "spouštět jako správce").

 

Jenda MSTS © 2010 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode