Simulace olomouckých tramvají do hry MSTS

INSTALACE TRATĚ

INSTALACE TRATĚ MSTS MHD OLOMOUC DO MSTS:

DVD VERZE:

     ODKAZ NA VIDEO NÁVOD INSTALACE PRO Win XP
ODKAZ NA VIDEO NÁVOD INSTALACE PRO Win 7 a VISTA
  1. Nejdříve si do PC nainstalujte hru Microsoft train simulator.
  2. Pak si stáhněte MSTS Patch a MSTS Bin (poslední stabilní verzi 1.7.051922) a nainstalujte jej do hry, pokud Patch (=trainupdate) a MSTS Bin již máte správně nainstalovaný ve hře, nemusíte jej stahovat ani instalovat :)
INSTALACE MSTS Patch (=trainupdate) a MSTS BIN
  • Ze stránek Binu stáhněte oficiální MSTS Patch 1.4 (=trainupdate) a nainstalujte jej.
  • Dále si stáhněte MSTS Bin (poslední stabilní verzi 1.7.051922). Při instalaci zvolte „používám české prostředí“ (abyste měli vaše MSTS v češtině) a dále "průhledné panely" (chcete-li mít jízdní řád či traťový monitor průhledný – doporučuji).
  1. Otevřete si složku se hrou, kterou máte nainstalovanou na vašem PC. Většinou je cesta :\Program Files\Microsoft Games\Train Simulator. Zálohujte si vaši složku GLOBAL (= zkopírujte a někam uložte, MSTS Olomouc jej totiž přepíše!).
  2. Vložte DVD s tratí MSTS MHD OLOMOUC do mechaniky vašeho PC
  3. Spusťte DVD a soubor MSTS OLOMOUC.rar rozbalte (=extrahujte) programem WinRar na plochu PC.
  4. Z rozbalené (=extrahované) složky MSTS OLOMOUC nakopírujte složku Train simulator z DVD a vložte do vašeho PC do složky Microsoft games. Dejte „přepsat vše“ nebo sloučit či nahradit (dle vašeho Windows). Po té máte MSTS MHD OLOMOUC i se všemi vozidly nainstalované ve hře.  V nastavení MSTS vypněte stíny! – více info v souboru READ ME MSTS MHD OLOMOUC.pdf.

 

Tento postup je 100% funkční, pokud se vám po nahrání objeví nějaký error, znamená to, že jste MSTS Bin nainstalovali chybně. Řiďte se pak pokyny co jsou na stránkách Binu!

 

U PC s operačním systémem Vista nebo Windows 7 je třeba VŠE vždy instalovat pod právy správce. Jinak se může stát, že nebude instalace úplná a hra se nebude chovat korektně.

Program hlásič zastávek je třeba pouštět také jako správce (kliknout pravým a nastavit "spouštět jako správce").

 

Jenda MSTS © 2010 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode