Simulace olomouckých tramvají do hry MSTS

 OSTRAVSKÉ VARIO DO MSTS

  • Vario je POUZE pro majitele DVD s tratí MSTS MHD OLOMOUC (není nutná nová verze tratě).
  • Archiv je zaheslovaný, heslo stejné jako na rozbalení aktivit a aktualizací do nové verze MSTS Olomouc, pokud jej nevíte, napište si o něj (uveďte číslo objednávky a jméno). Je to takto řešené, protože tak chci zvýhodnit ty, kteří vlastní trať OLOMOUC.

 

  • Autorem modelu je Jirka T - tímto mu děkuji za možnost uveřejnění. Jenda MSTS provedl úpravy engů, směrových světel , BUSE nápisů. Ondra Janiš provedl naladění engů.
     
Ostatním ani nedoporučuji si tento archiv stahovat, vozidlo vám bez Olomoucké tramvajové tratě a všech OL vozidel nepojede!!!
 
 
K rozbalení je potřeba program WinRar. Pokud vám po instalaci napíše PC, že je program špatně nainstalován, ignorujte tuto zprávu :)
 
DOWNLOAD

HESLO POTŘEBNÉ K INSTALACI OSTRAVSKÉHO VARIA DO MSTS ZJISTÍTE:

Archiv je zaheslovaný, heslo najdete na DVD s MSTS OLOMOUC2 v souboru Návod.txt) nebo v PC ve složce OLOMOUC2 (\Program Files\Microsoft Games\Train Simulator\ROUTES\OLOMOUC2) v souboru Verze tratě.txt.

V případě, že nevíte vaše číslo objednávky, napište alespoň jméno, na které byla trať odeslána/vyzvednuta a přibližné datum.

 

Jenda MSTS © 2010 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode