Simulace olomouckých tramvají do hry MSTS

UPDATE HLAŠENÍ ZASTÁVEK -
upozornění: BATOHY
Zde je ke stažení malé update hlášení zastávek - po nahrání tohoto update do hry budete moci pomocí Ctrl+B hlásit u všech linek hlášku upozorňující na zákaz pohybování se s batohy ve vozidle.
 
Hlášení je nahráno z tramvaje za běžného provozu, jelikož je tato hláška pouštěna pouze ve špičce (7:00-8:00; 13:00-16:00) lze ji jen obtížně nahrát v požadované kvalitě. Ale i přesto myslím, že je kvalita dostačující. Toto hlášení se spouští v reálu automaticky po rozjetí tramvaje ze zastávky (jen z pár vytypovaných zastávek - např.: v úseku Náměstí Republiky-U Dómu, Hlavní nádraží-U Bystřičky... V MSTS přehrání automaticky po rozjetí nelze nastavit, proto když budete chtít, spustíte hlášení pomocí Ctrl+B.
 

DOWNLOAD update hlašení zastávek

Postup:
  • stáhnete soubor HLASENI-batohy.rar do PC
  • soubor extrahujte např. na plochu (k otevření použijete heslo, které jest uvedeno na DVD v souboru "Návod.txt." nebo v přiloženém papírovém návodu či heslo pro spuštění instalace najdete v souboru: Read me MSTS MHD OLOMOUC.pdf na straně 2 - první slovo nadpisu té stránky (8 písmen) psáno malým písmem.
  • Vzniklou složku "HLASENI" vložíte do: váš disk:\Program Files\Microsoft Games\Train Simulator\ROUTES\OLOMOUC
  • Při dotazu o nahrazení dejte: Nahradit vše.
  • Po té můžete spustit hlásič zastávek a pokud jste postupovali dle tohoto návodu, vyberte nějakou linku a pomocí Ctrl+B zkuste hlášení spustit.

Jenda MSTS 22.10.2010

Jenda MSTS © 2010 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode