Simulace olomouckých tramvají do hry MSTS

AKTIVITA: RANNÍ ŠPIČKA NA LINCE 6


Info:
Autor: Jenda MSTS
Délka: 1:01
Vozidlo: souprava T3 R.P 183+153
Výchozí čas: 7:05
Vozidla: Trainset na DVD + aktualizace 5).

Název v MSTS: Ranní spicka na lince 6
Verze kolejí: "MSTS OL 01.1/08"
Aktivita je pro verzi tratě:
"MSTS OL 01.1/08 (8.12.08)"
"MSTS OL 01.1/08 (2.1.09)"
"MSTS OL 01.1/08 (8.3.09)"

Ostatní verze ji máte na DVD.

Popis aktivity:

TramvajVaše služba začíná ve smyčce Nová Ulice (vnitřní kolej), kde čekáte na odjezd dle jízdního řádu. Před vámi ještě odjede „Astra“, která jezdí na kurzu d-1. V 7:08 odjíždíte ze smyčky se spoustou školáků a pracujících lidí, kteří chtějí být co nejrychleji ve škole a v práci :)

Cestou z Nové Ulice máte jako vždy povinnost zastavit na bezpečnostní zastávce.

Na zastávce Pionýrská čeká maminka s kočárkem, na kterou posunkem ukážete, že o ni víte, aby nastupování proběhlo bezpečně :) Dále vás bude "otravovat" jeden cestující že chce do toho všeho ještě jízdenku – no prostě opravdu ranní špička.

Na Wolkerove byste měli počkat na belhající se babču, kterou vidíte v zrcátku, pokud ji odjedete, vše se zaznamená do vaší vážené závěrečné statistiky úkolů :)

Semafory (návěstidla) vám nakloněna moc nejsou, proto většinou chytnete stůj, což vám způsobí malé zpoždění. V centru vás pak čeká jedna nemilá událost, díky které musíte zavolat i dispečink a záchranku (rozhovory řidiče a dispečinku jsou namluveny) – opět získáte 2-3 minuty zpoždění, které se snažíte do Hlavního nádraží dohnat. Při cestě zpět vás v centru pro změnu zdrží popeláři, kteří zrovna ve špičce musí vyvážet popelnice :)

Tramvaj

 

Jenda MSTS © 2010 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode