Simulace olomouckých tramvají do hry MSTS

AKTIVITA: LINKA 2 PLNÁ SMŮLY


Info:
Autor: Jenda MSTS
Délka: 0:46
Vozidlo: souprava T3 134+142
Výchozí čas: 10:01
Vozidla: Trainset na DVD + přibaleno u aktivity

Název v MSTS: Linka 2 plná smuly
Verze kolejí: "MSTS OL 01.1/08"
Aktivita je pro verzi tratě:
pro všechny verze tratě

Popis aktivity:

TramvajVaše služba začíná ve vozovně na "RUBIKU", kde dostanete pokyn jet na občasnou zastávku Sokolská, kde proběhne přestup cestujících ze soupravy 2x T3 do vaší soupravy. Výměna je kvůli problémům s dveřmi u soupravy  T3 SUCS 176+177. Ještě než se vám podaří vyjet do ulice Sokolská můsíte počkat, až služební vůz zajede do vozovny, který zrovna proti vám přijíždí. Na Sokolské pak chvíli počkáte na příjezd soupravy 176+177 a umožníte cestujícím přestup. Od dispečinku dostanete pokyn. že můžete vyjet směr Neředín, krematorium. Díky přestupu jste  získali pár minut zpoždění. Na zastávce Palackého si všimnete, že před vámi jede zpožděná "Astra" na lince 7, budete se za ní muset "trmácet" až do Neředína. Aby té smůly nebylo málo, tak po odbavení zastávky Nádraží, město začne zvonit přejezd a vy ani vůz před vámi již nestihnete projet a budete muset počkat na přejetí vlaku. Opět zpoždění narůstá... :)

Dále jedete pořád za Astrou až do Neředína. Tam cestující vystoupí, vy smyčkou jen projedete (mimořádně po vnitřní koleji, pač na vnější DPMO něco opravuje) a "valíte" směr Fibichova. Cestou dostanete od dispečinku zprávu a pokyn (rozhovory jsou opět namluveny), díky němuž pojedete odklonem. Na zastávkách vás ještě zdržují cestující, kteří chtějí jízdenku nebo se ptají na směr.  Semafory (návěstidla) vám nejsou nakloněna, tak si někde pěkně postojíte :)

Dále probíhá jízda již celkem v poklidu, na zastávce Koruna předáte spoj kolegovi a jdete si dát kafčo. Tím aktivita končí.

Tramvaj

 

Jenda MSTS © 2010 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode